KENDİLERİ DE, KALBLERİ DE ALTIN KIZLAR.....

 

               

 

ön not;blogcu yüzünden gecikmiş bir yazı oldu malesef.....

            

 

            Evet,çok güzel,bol sohbetli,neşeli bir piknikti. Samimi duygularımla söylüyorumki ;tanıştığım bütün arkadaşlarımı çok ama çok sevdim.Zaten sayfalarından;yazılarından ve tariflerinden dolayı önceden bir ısınmışlığımız,muhabbetimiz vardı ama bu muhabbet etten kemikten bir siluete dönüşünce acaba nasıl olacak diye düşünmedim değil…Sevgili Tuba,fikri ilk ortaya attığından beri düşünüyordum katılıp katılmamayı..iyiki de katılmışım..Birde şu Yahoo’dan anlasaydım heralde Pastacı Kızım Özlem’im daha az yorulucaktı bana anlatırkenJÇok sağolsun..

            

 

 

             Eşimle botanik park’tan içeri girince,şehrin göbeğinde ve karmaşasında böyle bir güzelliğin olduğuna inanamadık.Şaşkınlığımız geçincede ben arkadaşlarımı aramaya koyuldum.Selen’le telefon trafiğimizden sonra daha kimse gelmemiş olduğunu anlayıp yer kapayım diye etrafa bakındım ve yan yana duran 2 masa buldum üstelik gölgeliktide…ohhhhh tam bize göreydi..beklemeye koyuldum..bekliyorum..bekliyorum kimse gelmiyor…Selen’i arıyorum;’’ yoldayız kızları topluyoruz’’ diyor..sonra tuttuğum masama bir bayan geldi ve ‘’kimse oturuyormu? Diye sordu’’ bende  arkadan gelen kalabalık arkadaşlarını görünce,’’hayır’’ diyemedim..ama içim içimi yiyor masayı kaptırdım diye..meğerse o kibar ve tatlı bayan;nanevelimon yani Münevver ablaymış..böylece ilginç bir tanışmamız oldu vee daha sonra diğer kızlar geldi.Hemen tanışıldı ayaküstü,pürdikkat yemeklerin resmi çekildi.Hele Sevgili Mügenin eşini görecektinizJçok güzel resimler çekti..

 

 

           

 

 

            Canım Yasemin;ben demiştim dr.dan çıkamazsın diye dimi?malesef dr.dan çıkamadığı için geç geldi.Devletşahcım sayfasındaki süprizden dolayı erken ayrılmak zorunda kaldı.Seni tanıdığıma çok ama çok sevindim.Herkesi ya inanınki hava atmıyoruz herkesi çok ama çok sevdim.

           

            Bake shop’dan bize günün anlam ve önemini her zaman hatırlatacak olan çok güzel hediyeler verildi.Buradan Ayşem’e ve Burcu’ya çok teşekkürler.

 

Soldan sağa..ay afedersiniz..alfabe sırasına göre altın kızlarımız şunlardı;

 

Aynur, Ayşem, Beyhan, Burcu, Devletşah, Ebru, Esra, Gül, Gülriz, Lale, Hünerli Müge, Yemek bahane Müge, Münevver abla, Özlem, Özlemhan, Pınar, ben, Seda, Tuba, Yasemin ve Zerrin

 

Ben hepsini ama hepsini çok sevdim.Yüzleri ve kalbleri altın kızlar..

 

 

DİPNOT; ARTIK BLOGCUYA YAZI YAZMAYACAĞIM,CUMARTESİNDEN BERİ BENİ ÇILDIRTTI DESEM YERİDİR...BU SON YAZIM TABİİ BUNU DA KABUL EDERSE...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !